سود سهام عدالت مرحله اول 1402 به حساب سهامداران واریز شد. اما در این بین سود سهام به حساب برخی افراد ننشست. برای دانستن و رفع این مشکل، این مطلب را از دست ندهید.

پنجشنبه، 23 آذر 1402 مبلغ سود سهام عدالت مرحله اول به حساب 43 میلیون نفر از مشمولین واریز شد. پیش‌تر بارها هشدار دادیم که برخی افراد با درج اطلاعات نادرست ازجمله شماره شبا نامعتبر، موجبات عدم واریز سود به حساب خود را ایجاد کرده‌اند. این افراد حالا که دو روز از واریز سود سهام عدالت آذر 1402 می‌گذرد، دستشان خالی مانده و از دریافت سود بی‌بهره شده‌اند.

شکی نیست که در صورت اصلاح و ویرایش اطلاعات سهامداران در سامانه سجام، بازهم این ماه سودی برای آنان واریز نمی‌شود. طبق اخبار پیشین، این افراد می‌تواند سود مرحله اول و دوم را یکجا دریافت کنند.

بیشتر بخوانید: مراقب کلاهبرداری با سود سهام عدالت باشید؛ کلاهبرداری جدید، قربانی جدید می‌گیرد

سود سهام عدالت برای 43 میلیون نفر واریز شد

محمد باغستانی، مدیر عامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی گفت:

اگر دور‌ه‌های گذشته مشمولی سود سهام عدالت را دریافت کرده و در این دوره واریز نشده است احتمالاً به یکی از دلایل راکدی حساب از طرف بانک مربوطه حساب مسدود شده است حالا باید افراد مجدد شماره شبای معتبر خود را در سامانه سجام تغییر دهند تا این سود در مرحله دوم واریز به حساب آنها واریز شود.

وی افزود: «مشمولین سهام عدالت برای اطلاع از جزئیات می‌توانند با مرکز تماس شرکت سپرده‌گذاری مرکزی به شماره 1569 تماس حاصل کنند. این مرکز به تمامی سؤالات افراد پاسخ خواهد داد.»

سود سهام عدالت برای 43 میلیون نفر واریز شد

مبلغ سود سهام عدالت برای سهامداران متفاوت است. افراد در تاریخ 23 آذر به شکل زیر سود سهام خود را دریافت کردند:

  • سبد سهام 452 هزار تومانی: 626 هزار تومان
  • سبد سهام ۴۹۲ هزار تومانی: ۶۸۱ هزار تومان
  • سبد سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی: ۷۳۶ هزار تومان
  • سبد سهام عدالت یک میلیون تومانی: 1 میلیون و ۳۸۵ هزار تومان

حتماً می‌دانید که سود سهام عدالت 1402 نیز مانند سال گذشته در دو نوبت واریز می‌شود. حال که مرحله اول به صورت علی‌الحساب واریز شده، انتظار می‌رود مرحله دوم واریز سود سهام عدالت نیز اواخر اسفندماه سال جاری واریز شود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درخصوص عدم واریز سود سهام عدالت به حساب برخی افراد چیست؟ لطفاً نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو به اشتراک بگذارید.

source

By