باشگاه پرسپولیس با توجه به اظهارات جعلی و نادرست عضو سابق کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای، اطلاعیه‌ای را در جهت روشنگری افکار عمومی صادر کرد. همچنین ایشان مورد پیکیری قضایی باشگاه قرار می‌گیرند.

در این اطلاعیه چنین آمده است؛
عضو پیشین کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای فوتبال ایران، بار دیگر اظهارات خلاف واقعی را مطرح کرده‌اند که نتیجه‌ای جز به اشتباه افتادن افکار عمومی و رسانه‌ها ندارد.
متاسفانه این رویه ایشان توقف ناپذیر به نظر می‌رسد و البته با توجه به مکتب فوتبالی که تحت تاثیر آن قرار دارند، شاید این نکته عجیبی نباشد ولی وضعیت کنونی دیگر خارج از تحمل است و از این رو به خواست هواداران پرسپولیس و در جهت منافع فوتبال کشورمان این بار موضوع از طریق مراجع قضایی دنبال خواهد شد.
همچنین این سوال مطرح است که آقای اولیایی! خسته نشدید از این همه ادعای تکراری و کذب و طرح چندباره آن‌ها؟
احتمالا فراموش کرده‌اید در مقطع زمانی که شما این همه روی آن اصرار دارید برخلاف آن چه مطرح کردید باشگاه پرسپولیس زیر نظر وزارت ورزش و جوانان باقی ماند و این استقلال بود که به وزارت اقتصاد و دارایی واگذار شد. وزارت اقتصاد و دارایی نیز این مساله را آن زمان در نامه رسمی پذیرفت و تایید کرد.

آقای اولیایی چگونه می‌توانید همه چیز را به گونه دیگری جلوه دهید؟ نابودی پاس با آن پیشینه کافی نبود و تا به مراد دل خود در مورد پرسپولیس نرسید، هم آرامش ندارید؟
زحمات، شب بیداری‌ها و کار و فعالیت حتی در روز نخست نوروز را ما کشیدیم و تاوان پرداخت بدهی‌ها را بازیکنان و مربیان دادند تا پرسپولیس بتواند مجوز آسیایی خود را دریافت کند. هرچند در نهایت از غیب پیامکی رسید که تیم‌های غیرحرفه‌ای خاص می‌توانند قانون را با حمایت‌های خاص دور بزنند و سقف بودجه‌ای چون حرفه‌ای‌ها برای نقل و انتقالات داشته باشند!!
جل الخالق…
راستی؛ این قانون بازنشستگى مشمول شما نمى‌شود؟ انسان‌های کارآمد و مديران عامل زيادى در فوتبال كه اتفاقا دستاوردها و قدرت زيادى داشتند با قانون بازنشستگى رفته اند و سكوت كرده اند اما شما با هيچ دستاوردى در دوران مديرعاملى در باشگاه محبوب خود و سِمت هاى بعدى و البته در مسند جديد همچنان هستيد و سكوت را فراموش كرده ايد. تريبون هم که در اختيارتان مى گذارند!
شما هم مثل بعضی دوستان فراموش كرده ايد كه وقتی سِمت و کرسی در فدراسيون مي‌گيريد بايد بدون جانبدارى و بدون اتهام زنى به ديگر تيمها انجام وظيفه كنيد؟ همانند يك هوادار، همچنان درگیر تعصبات رنگی هستید و اتهام مي‌زنيد؟
البته قانون بهترين پاسخ را به شما خواهد داد و باشگاه پرسپوليس از مراجع قضايى پيگيرى خواهد کرد. شايد سوء سابقه كيفرى باعث ورود نيروى جوان و لايق كه بخاطر مشغول به كار بودن بازنشستگان بيكار هستند در اين پست گردد.

source

By