مهدی حامدسقایان دبیر چهل و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با توجه به برگزاری همزمان برخی دوره‌های این رویداد تئاتری با جشنواره فیلم فجر، درباره زمان برگزاری دوره چهل و دوم جشنواره تئاتر فجر گفت: برگزاری این دوره از جشنواره تئاتر فجر با جشنواره فیلم فجر همزمان نیست و چهل و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از ۱ تا ۱۲ بهمن سال جاری برگزار می‌شود.

وی درباره این‌که آیا تمامی بخش‌های جشنواره چهل و دوم در تاریخ مدنظر برگزار می‌شود یا خیر، عنوان کرد: ۳ بخش رادیوتئاتر، نمایش تلویزیونی و پژوهش چهل و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از ۲۶ دی برگزار می‌شوند.

حامدسقایان درباره افتتاحیه این دوره از جشنواره تئاتر فجر، اظهار کرد: مراسم افتتاحیه جشنواره چهل و دوم تئاتر فجر روز یکم بهمن و در فضای بسته برگزار می‌شود.

دبیر چهل و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر درباره برنامه‌ریزی و رایزنی با شهرداری و نهادهای دیگر نظیر سازمان صداوسیما برای پوشش و تبلیغات این دوره از جشنواره، تاکید کرد: با شهرداری تهران، مترو و همچنین برخی نهادهای دیگر برای تبلیغات شهری و محیطی جشنواره تئاتر فجر گفت‌وگوهایی داشته‌ایم و برنامه‌ریزی‌ها در این خصوص در دست انجام است. همچنین گفت‌وگوها با تلویزیون برای پوشش جشنواره انجام شده و با رادیو نیز در حال مذاکره هستیم.

۲۲۰۵۷

source

By