به گزارش خبرگزاری تسنیم، علیرضا قربانی که در هفته‌های گذشته اجراهای متعددی را در کشورهای مختلف به صحنه برده است، حالا قرار است در دی‌ماه سال جاری در تهران کنسرت‌هایش را روی صحنه ببرد. قربانی که اوایل سال جاری در سعدآباد کنسرت‌هایی موفق را به صحنه برد، این بار در سالن رویال هال اسپیناس پالاس به صحنه می‌رود.

 

قربانی در صفحه شخصی خود درباره این کنسرت‌ها اینگون نوشته است:

«دوستان و همراهان گرامی
ضمن سپاس و قدردانی فراوان و با توجه به استقبال کم نظیر شما عزیزان از کنسرت‌های تابستان در کاخ سعدآباد و تقاضای مکرر علاقه‌مندانی که موفق به تهیه بلیت نشدند، با پیگیری تیم اجرایی امکان تمدید کنسرت برای دی ماه در سالن هتل اسپیناس پالاس فراهم شد. همچنین تلاش شده قطعات جدید و متنوعی به رپرتوار کنسرت پیش رو اضافه شود که امیدواریم مورد پسند علاقه‌مندان قرار گیرد.
خرید بلیت این کنسرت‌ها از ساعت 22 امشب 27 آذرماه فقط از طریق اپلیکیشن توبانک و یا سایت ایرانتیک به آدرس irantic.com در دسترس خواهد بود.
مشتاق دیدارتان هستیم.»

مدیریت هنری این اجراها را حسام ناصری بر عهده دارد.

قربانی در تورکنسرت کانادا در شهرهای کالگری، ونکوور، تورنتو و مونترال و در تورکنسرت اروپا در شهرهای دوسلدورف، فرانکفورت، مالمو، مونیخ، استکهلم روی صحنه رفت که مورد استقبال و توجه ویژه مخاطبان قرار گرفت.

او سپس در روزهای اخیر در قونیه روی صحنه رفت و اواخر ماه ژانویه سال جدید میلادی در استرالیا اجرا خواهد داشت.

انتهای پیام/

source

By