به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری تسنیم، شبکه دو «مهمان داریم» را ویژه روایت‌های مادران شهدا از دیدار با «حاج قاسم» روی آنتن می‌برد و «برخورد پنهان» جکی جان و جان سینا با صدایِ ماندگار دوبلورهای تلویزیون به زودی در کنداکتور شبکه یک قرار خواهد گرفت.

جزئیات این دو خبر را در ادامه بخوانید:

در شبکه دو؛ «مهمان داریم»/ روایت مادران شهدا از دیدار با «حاج قاسم»

«مهمان داریم» عنوان برنامه ای است به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مصطفی هیودی که در آستانه چهارمین سالگرد شهادت سردار دل ها روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

این برنامه مجموعه‌ای است از روایت های شنیدنی مادران شهدا از دیدار با سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به میزبانی فاطمه افشاریان که در 11 قسمت 35 دقیقه‌ای تهیه و تولید شده است.

«مهمان داریم» از شنبه اول دی‌ماه حوالی ساعت 19 به مدت یازده شب میزبان مخاطبان شبکه دو سیما خواهد بود.

تکرار این برنامه روز بعد حوالی ساعت 11:15 صبح است.

«برخورد پنهان» جکی جان و جان سینا با شبکه یک

فیلم سینمایی «برخورد پنهان» با گویندگی 25 نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تأمین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

این  فیلم سینمایی در گونه اکشن، ماجراجویی و کمدی محصول چین و آمریکا در سال 2023 قرار است از شبکه یک سیما پخش شود.

مدیر دوبله این سینمایی بهمن هاشمی است. بابک اشکبوس، ارغوان افراسیاب، رضا الماسی، دانیال الیاسی، آرزو امیربدری، محمد بهاریان، باران بهرامی، علی بیگ محمدی، محمدرضا حسینیان، سیما رستگاران، سمیه رهنمون، نفیسه زاجکانیها، منوچهر زنده دل، حسین سرآبادانی، لادن سلطان پناه، زهرا سوهانی، پریا شفیعیان، خشایار شمشیرگران، محمد صادقیان، پویا فهیمی، کوروش فهیمی، علیرضا کامیابی پور، سعید مظفری، رزیتا یاراحمدی و بهمن هاشمی صداپیشه‌های این اثر بوده‌اند.

در این فیلم خواهیم دید: دراگون لو، مأمور امنیتی چینی، وارد عراق می‌شود تا از کارکنان چینی پالایشگاهی در آنجا، در مقابل یک گروه تبهکار آمریکایی که به قصد سرقت نفت وارد پالایشگاه شده‌اند، محافظت کند. یکی از آمریکایی‌ها که متوجّه واقعیّت ماجرا شده، به تیم دراگون لو می‌پیوندد و این دو با هم، نه تنها کارکنان پالایشگاه را به مکانی امن می‌فرستند، بلکه از سرقت میلیاردی نفت جلوگیری می‌کنند.فیلم اثری اکشن با بازی جکی چان و جان سینا است. با وجود اینکه جکی چان همچنان به عنوان یک قهرمان طناز می‌درخشد. بازی خوب جان سینا و قدرت او در دیالوگ‌های طنز بداهه نیز در کنار جکی چان، اثری سرگرم‌کننده ایجاد کرده است.

همچنین ساخت فیلم و به ویژه جلوه های ویژه آن بسیار قابل توجه است و مجموع این ویژگی ها فیلمی ساخته است که می‌تواند به راحتی دوستداران فیلم های اکشن و مهیج را جذب و سرگرم کند.

واحد جستجوی اداره کل تأمین و رسانه بین‌الملل، مسئولیت رصد این اثر را برعهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه پخش‌کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده‌سازی از شبکه‌ یک سیما، برای مخاطبان پخش شود.

انتهای پیام/

source

By