تاریخ عرضه Fallout London مشخص شد

Fallout London یک ماد بسیار مورد انتظار برای بازی فال اوت ۴ محسوب می‌شود که اکنون تاریخ عرضه آن از سوی تیم توسعه‌دهنده مشخص شده است.

چندین سال است که یک تیم توسعه دهنده ماد روی Fallout London کار می‌کند و می‌توان آن را یکی از بزرگ‌ترین مادهای تاریخ بتسدا و حتی صنعت ویدئو گیم دانست. این ماد شما را به قلب لندن می‌برد و نقشه آن کاملا جدید خواهد بود. طرفداران می‌توانند در ماه آپریل ۲۰۲۴ (اوایل بهار ۱۴۰۳) به فال اوت لندن دسترسی داشته باشند.


مطلب پیشنهادی:بهترین مادهای سیمز ۴ که باید به سراغشان برویدسیمز با قارچ و پنیر اضافه!
بهترین مادهای سیمز ۴ که باید به سراغشان بروید

تیم سازنده تنها یک نقشه حدید به بازی اضافه نکرده و ماد مورد نظر پر از ویژگی‌ها و مکانیزم‌های جدید خواهد بود. نقشه لندن در فال اوت شامل ۱۵ مکان خاص از شهر لندن دارد که به صورت دقیق بازسازی شده‌اند. Fallout London شامل صدها آیتم و عناصر جدید است که در بازی اصلی فال اوت ۴ وجود نداشتند و آن ها را در زیر برای شما لیست می‌کنیم:
• ۱۲۷ سلاح
• ۵۱۴ لباس و زره
• ۲۹ نژاد
• ۴۲۵ ساختمان
• ۲۰۳ ایتم مصرفی

Fallout London

تیم توسعه دهنده همچنین رابط کاربری بازی را بهبود و تغییر داده و ۵۰ مرحله با صداگذاری کامل به بازی اضافه کرده است. از این رو اصلا جای تعجب ندارد که خیلی‌ها به این اندازه چشم انتظار فال اوت لندن هستند. با وجود اینکه فال اوت ۴ برای پلی استیشن و ایکس باکس هم منتشر شده بود، اما این ماد تنها برای پی‌سی منتشر می‌شود.


مطلب پیشنهادی:۵ ماد برتر ویچر ۳ که با آپدیت نسل بعدی هم کار می‌کنندبدون ماد معنی نداره!
۵ ماد برتر ویچر ۳ که با آپدیت نسل بعدی هم کار می‌کنند


۱۰+۱ لیک بزرگ صنعت بازی

تاریخ عرضه Fallout London مشخص شد - ویجیاتو

source

By