Wp Header Logo 23.png

فیات ۵۰۰ به عنوان نخستین خودرو وارداتی اروپایی، مدتی قبل از طریق سامانه یکپارچه عرضه خودرو‌های وارداتی و با موعد تحویل ۹۰ روزه به فروش رسید. چهارشنبه هفته‌ای که گذشت، طی مراسمی در یکی از نمایندگی‌های صنایع خودروسازی پارسیان موتور، اولین سری از این خودرو‌ها زودتر از موعد قرارداد تحویل خریداران شد.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، تحویل سایر خودرو‌های ثبت نامی نیز طی روز‌های آتی در نمایندگی‌های پارسیان موتور انجام خواهد شد. به این ترتیب تمامی خودروهای فیات ۵۰۰ عرضه شده در دور نخست سامانه یکپارچه، تا پیش از اتمام زمان تعیین شده، تحویل خریداران می‌شود.

نخستین سری فیات ۵۰۰ وارداتی، زودتر از موعد تحویل خریداران شد

همزمان با این مراسم و در راستای توسعه مراکز خدمات پس از فروش پارسیان موتور در سطح کشور، مرکز خدمات پس از فروش این نمایندگی نیز آغاز به کار کرد. این مرکز خدمات، به طور تخصصی برای سرویس و تعمیرات فیات ۵۰۰ تجهیز و آماده‌سازی شده تا در کنار سایر مراکز خدمات پس از فروش پارسیان موتور در کشور، سرویس‌دهی به مالکین محصولات فیات را با بالاترین استانداردهای شرکت مادر بر عهده داشته باشد.

شرکت پارسیان موتور در نظر دارد در آینده نزدیک با افزایش تنوع محصولات برند فیات، حضور پررنگ‌تری در بازار خودروهای وارداتی داشته باشد. در این راستا و با توجه به سیاست‌های وزارت صمت، علاوه بر خودروهای بنزینی، عرضه خودروهای برقی نیز در دستور کار پارسیان موتور قرار دارد.

نخستین سری فیات ۵۰۰ وارداتی، زودتر از موعد تحویل خریداران شد

انتهای پیام

source