Wp Header Logo 50.png

دومين همایش آموزشی امداد کرمان موتور در سال ١٤٠٢ با اهداف رشد رفتار سازمانی تکنسین های امداد، بهبود راهکارهای ارتباط با امدادخواهان، به روزرسانی دانش فنی پرسنل کرمان موتور در حوزه خودروهای برقی و آمادگی جهت اجرای مطلوب طرح امداد نوروزی ۱۴۰۳ طی روزهای يكم تا دوم بهمن ماه برگزار شد.

دکتر میری مدیر عامل شرکت خدمات و تجارت بم خودرو با حضور در اين همایش و با اشاره به اهمیت خدمات امدادی و توسعه ناوگان امداد گفت: موضوع خدمات و امداد به عنوان خط مقدم خدمات پس از فروش از درجه اهميت بالايی برخوردار است و نبايد فراموش كرد تاثیر خدمات و امداد با كيفيت در تصوير ذهنی مشتریان بسيار زياد است.

دومین همایش آموزشی امدادگران کرمان موتور

وی در ادامه با ابراز امیدواری در محقق شدن اهداف و برنامه‌ریزی‌های انجام شده توسط تیم پشتیبان عملیات امداد کرمان موتور گفت: همه همكاران تلاش خواهند کرد كه همچون گذشته شاهد ارائه خدمات امدادی با کیفیت و سریع در طرح امداد نوروزی سال ۱۴۰۳ باشیم.

همچنين در طول برگزاری اين همايش با حضور مدیر عامل و قائم مقام مدیر عاملشرکت خدمات و تجارت بم خودرو مهندس محمودی و مدیر امداد مهندس نجفی به پاس قدردانی از تلاش های شبانه روزی امدادگران کرمان موتور، با اعطا لوح و هدایا از امدادگران برتر سال ۱۴۰۲ تقدیر شد.

دومین همایش آموزشی امدادگران کرمان موتور

گفتني است با توجه به تحویل سری اول تاکسی های برقی شرکت کرمان موتور E50A، همزمان با برگزاری اين همایش، کارگاه‌های تخصصی تئوری – عملی آشنایی با خودرو برقی و نحوه امدادرسانی به آن توسط تيم واحد فنی و مهندسی شرکت خدمات و تجارت بم خودرو برگزار شد.

همچنین در پايان برگزاري اين همايش کارگاه‌های بررسی اطلاعیه‌ها و استانداردهای فنی و به روزرسانی دستگاه‌های عیب یاب نیز از سایر اقدامات جانبی همایش بود که مورد استقبال امدادگران قرار گرفت.

دومین همایش آموزشی امدادگران کرمان موتور

انتهای پیام

source