Wp Header Logo 14.png

امیر حسن زاده معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان در حاشیه بازدید از غرفه محصولات تجاری بهمن در نمایشگاه بین المللی خودروی کرمان با تاکید بر اینکه کرمان یک استان معدنی به شمار می رود، افزود: می توان از ظرفیت خودروهای تجاری سنگین گروه بهمن در این حوزه استفاده کرد.

وی افزود: گروه بهمن می تواند با برگزاری رویدادهای تخصصی برای شرکت های حاضر در استان، نسبت به معرفی توان و ظرفیت محصولات سنگین خود اقدام نماید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان بر ضرورت تعدد خدمات پس از فروش نمایندگی شرکت های خودروساز نیز تاکید کرد و گفت: گروه بهمن ظرفیت های مناسبی برای ارائه فروش و خدمات پس از فروش دارد و می‌تواند مشتری خود را در استان، جذب کند.

گفتنی است گروه بهمن با طیف متنوعی از محصولات تجاری خود در نمایشگاه بین المللی خودروی کرمان حضور یافته. در این رویداد نمایشگاهی صنعت خودرو، بهمن دیزل در دسته خودروهای تجاری، کشنده ۵۶۰ اسب بخاری بایک X9، کامیون فورس ۶ و ۱۲ تن، کامیون امپاور BD300 و مینی‌بوس پگاسوس را در معرض دید دوست‌داران خودروهای تجاری قرار داده است.

شرکت سیبا موتور نیز به عنوان تنها نماینده انحصاری FAW در ایران، با کامیون های کشنده سری J6 و J7 در نمایشگاه خودرو کرمان حضور یافته که مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفته است.

همانطور که اشاره شد، گروه بهمن طیف متنوعی از محصولات تجاری خود را در نمایشگاه بین‌المللی خودرو کرمان که از ۱۷ تا ۲۰ بهمن ماه برگزار می‌شود و طی این روزها، از ساعت ۱۵ تا ۲۱ در نمایشگاه جنوب شرق پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود، به نمایش عموم درآورده و بازدیدکنندگان می‌تواند با حضور در سالن شهدای مس از محصولات این گروه بازدید نمایند.

انتهای پیام

source