Wp Header Logo 451.png
توصیه خاندوزی در ایام باقی مانده از دولت سیزدهم+فیلم

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد در مراسم رونمایی از سند معماری یکپارچه فناوری اطلاعات و مرکز عملیات امنیت گفت: برای آقای پزشکیان و همه همکاران ایشان در دولت چهاردهم آرزوی توفیق داریم پیام حضور مردم در دور دوم انتخابات کاملا شنیدنی بود برای بدخواهان که دنبال القای برخی مسائل دیگر بودند. باید از آحاد ملت شریف بابت این حضور تشکر کنیم.

وی افزود: دولت چهاردهم به اتفاقات رقم خورده در مسیر نوسازی نظام اقتصادی به مثابه یک چوب در دوی امدادی نگاه کند.

وزیر اقتصاد ادامه داد: در تداوم این مسیر است که می‌توانیم موفق باشیم. اگر در مسیر نوسازی نظام اقتصادی بر مبنای فناوری اطلاعات ترمزی زده شود و دوباره بخواهیم به مدل‌های مالیات ستانی که پیش از این بوده خیلی خسارت برای کشور به دنبال دارد.

۵ توصیه خاندوزی به همکاران خود در ایام باقی مانده از دولت سیزدهم
وزیر اقتصاد بیان کرد: اول انتظارم این است که دوستان در گمرک ایران مساله استقرار سامنه جدید گمرک را در دستور کار قرار بدهند تا در تابستان استقرار ۱۰۰ درصدی سامانه را داشته باشیم.

خاندوزی گفت: دوم انتشار صورت‌های مالی شرکت‌های بخش خصوصی در دستور کار قرار بگیرد.

وی بیان داشت: سوم دوستان در سازمان اموال تملیکی تلاش بکنند ظرف هفته‌های آینده بتوانیم سامانه جامع در تمامی انبار‌های ۳۱ استان را به شکل برخط داشته باشیم.

خاندوزی اظهار کرد: چهارم در موضوع پرداخت خسارت‌های بیمه‌ای است که انتظار می‌رود راه اندازی سامانه مربوطه تسریع شود.

وزیر اقتصاد خاطرنشان کرد: محور پنجم هم مربوط به تسهیلات غیرحضوری شبکه‌های بانکی است آقایان همت کنند امسال آن را به سرانجام برسانند.

source