Wp Header Logo 487.png

نمایشگاه خودرو شیراز اولین نمایشگاه خودرویی کشور در سال جدید بود و به همین منظور با توجه به تمامی انتقادهایی که نسبت به نحوه برگزاری آن وجود داشت، با استقبال قابل توجه مردم همراه شد.

اولین نمایشگاه خودرو سال همواره از نمایشگاه‌های بسیار پربازدید و شلوغ در طول سال است و به همین دلیل تمامی شرکت‌ها با دستی پر پا به این نمایشگاه گذاشتند. مدیران خودرو نیز به عنوان بزرگ‌ترین شرکت خودروهای مونتاژی کشور، با غرفه‌ای عظیم با محیطی بیش از هزار متر مکعب با حضور 4 برند ام وی ام، فونیکس، فونیکس NEV و اکستریم در این نمایشگاه حاضر شد.

مدیران خودرو با بیش از 10 محصول در نمایشگاه خودرو شیراز حاضر شد و در غرفه وسیع خود میزبان بیش از 45 هزار بازدید کننده در طول سه روز برگزاری نمایشگاه بود.

اما نکته مهم در این غرفه، استقبال بسیار بالای بازدیدکنندگان از محصولات مدیران خودرو به ویژه مدل‌های MVM بود. محصولات ام‌ وی ام به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالایی که دارند، از جمله پرفروش‌ترین خودروها در بازار ایران هستند و در نمایشگاه خودرو شیراز، عمده بازدیدکنندگان به دنبال بررسی کیفیت و شرایط خرید خودروهای ام وی ام بودند.

در ادامه نظر برخی از بازدیدکنندگان از غرفه ام‌وی‌ام را مرور خواهیم کرد:

امید برادرم ایکس 22 دارد و راضی است

در غرفه ام‌وی‌ام فردی به نام امید در حال بررسی ایکس 22 پرو بود، وی با پرزنتر این محصول در غرفه ام وی ام صحبت می‌کرد، او گفت اهل جهرم است و برای بازدید از نمایشگاه خودرو به شیراز آمده بود. وی در خصوص ایکس 22 پرو گفت: من به دنبال یک خودرو برای کارهای شخصی خودم هستم، هم درون شهر جهرم و هم سفر بین شهری زیادی دارم و با توجه به بودجه محدودم، فکر می‌کنم ایکس 22 پرو انتخاب مناسبی برای من باشد. برادرم ایکس 22 معمولی دارد و از این خودرو راضی است. من هم تصمیم گرفتم تا همین مدل را خریداری کنم که به نظرم از نظر طراحی و مشخصات فنی بهتر از نسخه قبلی آن است. ضمن آنکه قیمت بسیار خوبی هم دارد و هم قیمت خودروهای ایرانی است ولی با کیفیت ساخت بسیار بهتر.

امید سه ویژگی قیمت عالی، کیفیت بالا و طراحی خوب را جزو اصلی‌ترین خصوصیت‌های ایکس 22 پرو می‌داند.

رضا دوستانم خیلی از ایکس 55 پرو تعریف میکنند

نفر بعدی فردی به نام رضا بود، او در کاپوت ایکس 55 پرو را بالا داده بود و داشت با دقت داخل کاپوت را بررسی میکرد، او در خصوص این خودرو گفت: خیلی از این خودرو تعریف شنیدم، چند نفر از دوستانم این خودرو را دارند و از آن راضی هستند. خودم پشت فرمان این خودرو نشستم و فکر میکنم قدرت و شتاب آن بسیار خوب است، ضمن این که آپشن‌های بسیار خوبی برای راننده و سرنشینان فراهم شده است. به دنبال آن هستم تا در اولین موقعیت این خودرو را خریداری کنم.

رضا سه ویژگی ارزش خرید بالا، قدرت موتور خوب، رانندگی عالی را جزو اصلی‌ترین خصوصیت‌های ایکس 55 پرو می‌داند.

پرهام به پدرم می‌گویم آریزو 5 اسپرت بخرد

طراحی جذاب آریزو 5 اسپرت باعث شده بود تا عده زیادی از بازدیدکنندگان دور این خودرو جمع شده باشند، یکی از افرادی که با دقت به طراحی داخلی این خودرو چشم دوخته بود گفت: من تا کنون تجربه استفاده از سری آریزو مدیران خودرو نداشتم، در حال گذر از غرفه بودم که طراحی این خودرو نظرم را جلب کرد، به نظرم طراحی اسپرت این خودرو واقعا جذاب است. در حال بررسی آن بودم که با چند نفر از بازدیدکنندگان دیگر هم صحبت شدم و آن‌ها از تجربه عالی رانندگی با این ماشین برای من تعریف کردند. با توجه به تجربه بقیه در حال حاضر جذب این خودرو شدم و به دنبال شرایط اقساطی شرکت هستم تا اگر بتوانم به پدرم بگویم آن را خریداری کند. احتمالا فردا با پدرم به نمایشگاه می‌آیم تا این خودرو را به او نشان دهم.

پرهام بر اساس شنیده‌های خود سه ویژگی سواری بسیار خوبی، شتاب عالی و طراحی جذاب را جزو اصلی‌ترین خصوصیت‌های آریزو 5 اسپرت می‌داند.

زوج جوان – خانمم از ایکس 33 کراس خوشش آمده است

در میان بازدید کنندگان زوجی نسبتا جوان ایستاده بود که در حال صحبت کردن در خصوص ایکس 33 کراس بودند، آقا گفت: من خیلی وقته که به دنبال تغییر خودرو خودم هستم، پولی به دستم رسیده و قصد دارم یکی از مدل‌های تیگو 8 را خریداری کنم از طرفی خانمم مدت‌هاست که می‌خواهد یک خودرو مستقل برای خود بخرد و از مدل ایکس 33 کراس خوشش آمده است. به غرفه ام‌وی‌ام هم سرزدیم تا این مدل را از نزدیک بررسی و با رقبایش مقایسه کنیم. من از طراحی ظاهری این مدل خوشم آمده بود ولی حالا که طراحی داخلی آن را میبینم به نظرم طراحی داخل کابین این مدل هم بسیار جذاب است. این خودرو را زیاد در خیابان می‌بینم و مشخص است که طرفداران زیادی دارد، بعید میدانم از نظر فنی مشکل خاصی داشته باشد، البته باید دیگر خودروها را نیز بررسی کنیم ولی تا این لحظه ایکس 33 کراس واقعا نظر مثبت خانم من را جلب کرده است.

این زوج سه ویژگی طراحی ظاهری و داخلی بسیار خوب، مشخصات فنی مناسب، قیمت عالی را جزو اصلی‌ترین خصوصیت‌های ایکس 33 کراس می‌دانند.

رضا تاکنون دو ماشین از ام وی ام خریدم و راضی بودم

رضا فرد دیگری بود که داخل خودرو ایکس 55 پرو نشسته بود و داشت کیفیت متریال داخل آن را بررسی میکرد. او گفت که تا حالا دو خودرو از محصولات مدیران خودرو را خریداری کرده بود و به دنبال سومین خرید خود از این شرکت است. رضا توضیح داد: من سال 1396 تیگو 5 خریده بودم که ماشین بسیار خوبی هم هست، راستش را بخواهید خیلی دوست ندارم تا تیگو 5 را عوض کنم چون از کیفیت آن راضی هستم ولی تعریف ایکس 55 پرو را زیاد شنیده‌ام و فکر میکنم زمان آن رسیده تا خودرو خودم را عوض کنم. قبلا پشت ایکس 55 پرو نشسته‌ام و سواری آن را بررسی کردم، به نظرم این مدل بهبود خوبی نسبت به تیگو 5 دارد و ارزش خرید آن بالاست.

رضا سه ویژگی مشخصات فنی قدرتمند، طول عمر بالا، خرابی کم را جزو اصلی‌ترین خصوصیت‌های ایکس 55 پرو می‌داند.

source