Wp Header Logo 698.png

به گزارش تجارت‌‌نیوز، قیمت خودرو امروز دوشنبه 18 تیر 1403 با توجه به پیروزی مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری قیمت در اکثر محصولات داخلی به صورت کاهشی بوده است و محصولات مونتاژی در بعضی از موارد ثابت باقی مانده و یا با افزایش قیمت رو به رو شدند.

با توجه به قیمت‌های به‌دست‌آمده بازار خودرو‌های داخلی و مونتاژی نسبت به روز‌های گذشته نوسانی گزارش می‌شود.

قیمت خودرو‌های داخلی

قیمت خودرو‌های داخلی در دو روز متوالی با تغییر زیادی روبه رو شد.

سورن پلاس (ESP) با افت چشمگیر 13 میلیون تومان نسبت به روز گذشته به قیمت 744 میلیون تومان رسید و تمامی مدل های این خودرو در صبح امروز با کاهش قیمت روبه رو شدند.

دنا پلاس توربو 6 سرعته در صبح امروز کاهش 18 میلیون تومانی را تجربه کرد و به نرخ 940 میلیون تومان ارزش‌گذاری شد و انواع مدل این خودرو با کاهش قیمت روبه رو شدند.

پژو پارس سفارشی ELX از محصولات پرطرفدار شرکت ایران خودرو، با افت 11 میلیون تومانی به قیمت 717 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

ساینا S دوگانه سوز از محصولات شرکت سایپا، با ریزش هفت میلیون تومانی نسبت به روز گذشته به قیمت 444 میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

شاهین اتوماتیک G از دیگر محصولات این شرکت، با کاهش پنج میلیون تومانی به قیمت 823 میلیون تومان رسید.

خودرو داخلی18تیر ص_page-0001

قیمت خودرو‌های مونتاژی

بازار خودرو‌های مونتاژی نسبت به بازار خودرو‌های داخلی تغییر کمتری را تجربه کردند.

تیگو 8 پرو (هیبرید) و تیگو 8 پرومکس (IE)  در شمار محصولات لوکس مدیران خودرو، صبح امروز هر دو با کاهش 10 میلیون تومان به ترتیب به قیمت دو میلیارد و 970 میلیو تومان و سه میلیارد تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

آریزو6 پرو با افزایش 20 میلیون تومانی به قیمت یک میلیارد و 665 میلیون تومان معامله می‌شود.

کی‌ام‌سی J7 در شمار محصولات کرمان موتور، با کاهش 27 میلیون تومانی نسبت به روز‌های گذشته به قیمت یک میلیارد و 693 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

دیگنیتی پرستیژ از دسته محصولات جذاب مونتاژی، با رشد 20 میلیون تومانی به قیمت دو میلیارد و 370میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

خودرو خارجی18تیر (1)_page-0001

برای اطلاعات بیشتر صحفه اخبار خودرو را در تجارت‌نیوز دنبال کنید.

source