Wp Header Logo 816.png

شرایط فروش نیسان قشقایی و سیلفی اعلام شد


شرایط فروش دو خودروی وارداتی نامی خودرو از برند نیسان، قشقایی و سیلفی، در سامانه یکپارچه اعلام شد.به گزارش تجارت‌نیوز، شرکت نامی خودرو، وارد کننده محصولات نیسان به ایران، در عرضه جدید سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی دو مدل سیلفی مکس ادیشن و قشقایی را عرضه کرده است.

به این ترتیب متقاضیان خرید نیسان های سیلفی مکس ادیشن (فول آپشن) و قشقایی می توانند با مراجعه به سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی، این دو محصول ژاپنی را در بین ۵ اولویت خود قرار دهند و در صورت تخصیص، خریداری کنند.

لازم به ذکر است افراد جدیدی که اسفند ۱۴۰۱ ثبت نام اولیه خود را انجام نداده اند نیز می توانند از تاریخ دوشنبه  18 /04/ 1403  تا ساعت ۱۲:۰۰ روز شنبه ۲۳ /۰۴/ ۱۴۰۳ با تشکیل حساب وکالتی نزد شعب بانک‌های واجد شرایط اعلامی در سامانه  به نام خودرو وارداتی و بلوکه کردن مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان، نسبت به انتخاب اولویت از میان گزینه های موجود اقدام کنند.

در نتیجه می توان گفت در عرضه جاری خودروهای وارداتی، علاوه بر افرادی که اسفند ۱۴۰۱ ثبت نام کردند، افراد جدید نیز می توانند در صورت دارا بودن شرایط لازم، نسبت به خرید نیسان های سیلفی مکس ادیشن و قشقایی اقدام کنند.

 


وارد کننده برند مدل قیمت پایه قطعی (تومان)
نامی خودرو NISSAN Sylphy ۱,۹۴۴,۰۸۰,۰۰۰
نامی خودرو NISSAN Qashqai ۲,۲۳۹,۱۶۰,۰۰۰

 

منبع :


پایگاه خبری اسب بخار


source