Wp Header Logo 733.png

به گزارش تجارت‌‌نیوز، قیمت خودرو امروز سه‌شنبه 19 تیر 1403 در اکثر محصولات داخلی و مونتاژی به روند کاهشی خود ادامه داد که در بیشتر محصولات افت قیمت مشاهده می‌شود این کاهش از یک میلیون تومان تا 50 میلیون تومان در بین خودرو‌ها به چشم می‌خورد. البته تعداد معدودی از آنها با افزایش یا روند ثابت به کار خود ادامه دادند.

با توجه به قیمت‌های به‌دست‌آمده بازار خودرو‌های داخلی و مونتاژی نسبت به روز‌های گذشته در اکثر محصولات کاهشی گزارش می‌شوند.

قیمت خودرو‌های داخلی

سورن پلاس دوگانه‌سوز و تمامی مدل‌های این خودرو در صبح امروز روند نزولی را تجربه کردند خودروی مذکور با 18 میلیون تومان افت قیمت نسبت به روز گذشته به بهای 770 میلیون تومان ارزش‌گذاری شد.

دنا پلاس (6 سرعته) و انواع دیگر مدل این خودرو روند کاهشی دارند این مدل با نزول 13 میلیون تومان به قیمت 822 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

پژو 207 دنده‌ای پانوراما و تارا اتوماتیک V4 در شمار محصولات ایران خودرو، هر دو با ریزش 15 میلیون تومان به ترتیب با قیمت 792 میلیون تومان و 995 میلیون تومان معامله می‌شوند.

اطلس خودروی تازه‌وارد سایپا، با افت 11 میلیون تومانی نسبت به روز گذشته به قیمت 540 میلیون تومان رسید.

شاهین اتوماتیک G از محصولات شرکت سایپا، با ریزش پنج میلیون تومانی به قیمت 818 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

خودرو داخلی19تیر_page-0001

قیمت خودرو‌های مونتاژی

بازار خودرو‌های مونتاژی همچنان با روند نوسانی به کار خود ادامه می‌دهد.

تیگو 8 پرو (هیبرید) از محصولات لوکس مدیران خودرو، با افت چشمگیر 50 میلیون تومانی نسبت به روز گذشته به قیمت دو میلیارد و 920 میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

آریزو 6 پرو بر خلاف سایر محصولات افزایش 20 میلون تومانی دارد که قیمت بازار آن به یک میلیارد و 685 میلیون تومان رسید.

جک S3 از محصولات شرکت کرمان موتور با افت 25 میلیون تومانی به قیمت یک میلیارد و 230 میلیون تومان رسید.

دیگنیتی پرایم در شمار محصولات مونتاژی شرکت بهمن موتور با ریزش چشمگیر 45 میلیون تومانی به قیمت یک میلیارد و 890 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

خودرو خارجی19تیر (1)_page-0001

برای اطلاعات بیشتر صحفه اخبار خودرو را در تجارت‌نیوز دنبال کنید.

source