Wp Header Logo 880.png
به گزارش صنعت ماشین،

 شرکت مدیران خودرو چهارشنبه قیمت نهایی خودرو لوکس اکستریم وی ایکس را برای عرضه در بازار ایران مشخص کرد.

قیمت اکستریم VX شاسی بلند لوکس مدیران خودرو اعلام شد

اکستریم VX یا اکسید VX یک کراس اوور بزرگ از برند جدید و لوکس مدیران خودرو است که به بازار ایران عرضه خواهد شد. پارت اول از این شاسی بلند پریمیوم به صورت تماما وارداتی است.

اکستریم در واقع برندی است که محصولات اکسید چین (از زیر مجموعه های چری) را وارد ایران می کند. اکستریم VX (اکسید VX) نیز جزو اولین محصولات وارداتی این برند به ایران خواهد بود که یک کراس اوور دو دیفرانسیل و لوکس بر مبنای فونیکس تیگو 8 پرومکس است.

شرکت مدیران خودرو چهارشنبه 20 تیرماه 1403، قیمت نهایی این محصول را 3.970.000.000 تومان اعلام کرد.

مشخصات فنی اکستریم VX

اکستریم VX از یک موتور 4 سیلندر 2 لیتری توربو با سیستم سوخت رسانی GDi استفاده می کند که با کد SQRF4J20C شناخته می شود و مشترک با تیگو 8 پرومکس است. این موتور توانایی تولید 257 اسب بخار قدرت و 400 نیوتن متر گشتاور را دارد و قوای تولیدی خود را از طریق یک گیربکس 8 دنده اتوماتیک AT و سیستم انتقال قدرت AWD به هر چهار چرخ خودرو منتقل می کند.

اکستریم VX در محور جلو از سیستم تعلیق مک فرسون و ترمز های دیسکی خنک شونده و در محور عقب از سیستم تعلیق مولتی لینک و ترمز های دیسکی استفاده می کند. این خودرو 1920 کیلوگرم وزن دارد و میانگین مصرف سوخت آن نیز 8.9 لیتر در هر 100 کیلومتر پیمایش سیکل ترکیبی است.

source