Wp Header Logo 875.png

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت خودرو امروز چهارشنبه 20 تیر 1403 در تمامی محصولات روند کاهشی دارد و تمام خودرو‌های داخلی و مونتاژی با افت قابل توجهی نسبت به روز گذشته معامله می‌شوند. همچنین نرخ دلار به عنوان عامل موثر در بازار خودرو، تاثیر خود را بر نمودار این بازار به صورت کاهشی نمایان کرد.

به نظر می‌رسد بازار خودرو از ابتدای این هفته فرش قرمز خود را برای مسعود پزشکیان پهن کرده و به استقبال شروع فعالیت دولت چهاردهم و سیاست‌های تعدیلی آن رفته است. 

قیمت خودرو‌های داخلی

بازار خودرو‌های داخلی صبح امروز با روند نزولی در تمام محصولات کار خود را آغاز کرد.

کوییک اتوماتیک یکی از هاچ‌بک‌های اقتصادی سایپاست که نسبت به روز گذشته با کاهش هشت میلیون و 500 هزار تومان به قیمت 545 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

شاهین G استاندارد جزو معدود محصولات شرکت سایپا به شمار می‌رود که از ابتدای امروز شش میلیون تومان ارزان‌تر شده و با 720 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

سورن پلاس (ESP) از محصولات ایران خودرو، با افت 12 میلیون تومانی به قیمت 730 میلیون تومان معامله می‌شود.

تارا اتوماتیک V2 در شمار دیگر محصولات است شرکت با افت 18 میلیون تومانی به قیمت 925 میلیون تومان گزارش می‌شود.

خودرو داخلی20تیر_page-0001

قیمت خودرو‌های مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی و وارداتی در تمام محصولات تغییر پیدا کرده‌ است.

ریسپکت بهمن‌موتور یکی از سدان‌های مونتاژی این شرکت به شمار می‌رود که با افت 17 میلیون تومان نسبت به روز گذشته با قیمت یک میلیارد و 388 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

دیگنیتی پرایم یکی از کراس‌اوورهای محبوب بهمن‌ موتور محسوب می‌شود. این با کاهش 20 میلیون تومانی نسبت به روز گذشته با نرخ یک میلیارد و 870 میلیون تومان معامله می‌شود.

لاماری ایما هیبرید تنها محصول بازار خودروهای خارجی است که 35 میلیون تومان افت قیمت دارد. این خودرو هم‌‌‌اکنون با دو میلیارد و 490 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

تیگو 8 پرو هیبرید کراس‌اوور مدیران‌خودرو و رقیب لاماری ایما هیبرید نیز با کاهش 10 میلیون تومان  با قیمت دو میلیارد و 910 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

خودرو خارجی20تیر (1)_page-0001

برای اطلاعات بیشتر صحفه اخبار خودرو را در تجارت نیوز دنبال کنید.

 

source